image

lek. Melchior Gozdek

Psychiatra

Ukończyłem studia lekarskie na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2017 roku. Jestem lekarzem medycyny w trakcie specjalizacji z psychiatrii. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od alkoholu oraz innych substancji psychoaktywnych. Pracuję z osobami dorosłymi oraz z młodzieżą. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy na Oddziałach Ogólnopsychiatrycznych zarówno dla osób Dorosłych jak i dla Młodzieży. Moje doświadczenie to również praca w Oddziale Psychiatrycznym Dziennym Młodzieżowym. Od kilku miesięcy pracuje również na Oddziale Nerwic i Zaburzeń Osobowości I Kliniki Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji w Lublinie.

Jestem uczestnikiem wielu konferencji naukowych oraz warsztatów z zakresu psychiatrii praktycznej. Rozpocząłem kurs psychoterapii poznawczo – behawioralnej w Warszawie. W zakresie pracy klinicznej, jestem osobą aktywną w pracach badawczych, publikowaniu artykułów naukowych poświęconej tematyce psychiatrii oraz jej związków z innymi dziedzinami medycyny.

Prywatnie jestem miłośnikiem sportów walki, książek z gatunku literatury faktu, oraz fanem podróży. Interesuję się finansami, gospodarką i polityką. Na co dzień trenuję boks i wychowuję kota. W wolnych chwilach preferuję aktywność na świeżym powietrzu

Melchior Gozdek - ZnanyLekarz.pl
Specjaliści PsychoSfery

Formularz kontaktowy