image

mgr Anna Trzeciak

Psycholog

PsychoSfera ul.Fryderyka Chopina w Lublinie

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia. Zachęcam Cię do zainwestowania czasu w swoje zdrowie psychiczne. Razem możemy odkryć strategie radzenia sobie z trudnościami i osiągania równowagi życiowej. Czasami potrzebujemy wsparcia, aby odkryć pełnię swojego potencjału.Stale pogłębiam swoją wiedzę i doskonalę warsztat psychologiczny oraz terapeutyczny.

W mojej praktyce udzielam counsellingu oraz pomagam osobom dorosłym w radzeniu sobie z różnymi wyzwaniami emocjonalnymi i psychologicznymi. Moja praca obejmuje wsparcie osób z zaburzeniami emocjonalnymi oraz zaburzeniami nastroju. Pomagam również tym, którzy przechodzą przez kryzys życiowy, kryzys w związku, zmagają się ze stratą bliskich osób oraz osobom o obniżonym poczuciu własnej wartości.

Wierzę w znaczenie holistycznego podejścia do klienta, dlatego też stale doskonalę swój warsztat i kontynuuję poszukiwanie nowych narzędzi terapeutycznych. Jestem przekonana, że każdy klient jest wyjątkowy i wymaga spersonalizowanego podejścia. Moja praca polega na tworzeniu bezpiecznej przestrzeni, w której pacjenci mogą eksplorować swoje potrzeby i cele oraz wspólnie pracować nad ich osiągnięciem.

W ciągu mojej kariery ukończyłam liczne kursy i szkolenia, które pozwalają mi na poszerzanie wiedzy w dziedzinie psychologii, m.in.
– szkoła psychoterapii Gestalt
– szkolenie z terapii schematów,
– pogłębienie wiedzy w zakresie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu TSR.

Olga Padała - ZnanyLekarz.pl