image

mgr Beata Bortacka

Psychoterapeuta

PsychoSfera ul. Jana Pawła II 13 w Lublinie

Jestem pedagogiem, terapeutą rodzinnym, socjoterapeutą, certyfikowanym terapeutą uzależnień, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji.
Ukończyłam szereg szkół i szkoleń z zakresu psychoterapii m.in. w Instytucie Erickonowskim, 3,5 letnią szkołę Terapii Rodzin w Stowarzyszeniu OPTA, szkolenie z TSRu, Terapię Uzależnienia i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia oraz jestem na 4 roku całościowego akredytowanego Kursu Psychoterapii pod kierunkiem prof. Cechnickiego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Od wielu lat zajmuję się psychoterapią indywidualną i grupową młodzieży i dorosłych, pracuję z parami i małżeństwami. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.
Pracuję z pacjentami wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w różnych miejscach pracy oraz różnorodność szkoleń terapeutycznych. Najbliższa mojemu sercu jest psychoterapia psychodynamiczna i systemowa. Korzystam również w zależności od potrzeb z innych podejść. Ważny jest dla mnie empatyczny kontakt z pacjentem oraz relacja terapeutyczna. pracuję m.in. nad nieświadomością pacjenta, która odgrywa kluczową rolę w jego codziennym życiu oraz nad wzorcami relacyjnymi z dzieciństwa.
Oferuję pomoc: osobom doświadczającym kryzysów rozwojowych i egzystencjonalnych; osobom po traumatycznych przeżyciach; osobom uzależnionym od alkoholu i ich bliskim (osobom współuzależnionym i dda); parom i małżeństwom doświadczającym trudności we wzajemnej relacji; pacjentom lękowym i depresyjnyml pacjentom z zaburzeniami osobowości oraz młodzieży z różnymi problemami życiowymi.

Olga Padała - ZnanyLekarz.pl