image

mgr Klaudia Pawlik

Psycholog

PsychoSfera ul. Jana Pawła II 13 w Lublinie

Jestem psychologiem z różnorodnym doświadczeniem — zdobywałam je jako konsultantka telefonów wsparcia oraz prowadząca warsztaty psychologiczne. Oddaję się pracy całą sobą, razem ze zgromadzoną wiedzą, uważnością i profesjonalizmem. Pomagam klientom zmierzyć się z nagłymi zmianami lub przeciwnie — wspieram we wprowadzaniu nowych celów w życie.

Zmiany są naturalne. O pozytywnych chce się mówić, napawają dumą i energią. A przykre czasami przygniatają — do tego stopnia, że nie sposób samemu sobie poradzić. Są także zmiany, które człowiek sam chce wprowadzić, by jego życie nabrało nowej jakości.

W dwóch ostatnich przypadkach wkraczam ja.

Pracuję, starając się wydobyć zasoby klienta, jego mocne strony i możliwości, ale przede wszystkim — słuchając, i towarzysząc w trudnych życiowych sytuacjach. Swoją pracę opieram na szacunku i etyce zawodowej, ale przede wszystkim uśmiechu i serdeczności wobec każdego człowieka. Bliskie jest mi podejście poznawczo-behawioralne (CBT) oraz stosowanie technik Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), dzięki czemu zmiany są łatwiejsze do wprowadzenia.

Obszary, w których pomagam:

– kryzysy życiowe i emocjonalne,
– trudności w relacjach, bliskich związkach,
– doświadczenie straty, żałoba,
– samokrytycyzm
– niskie poczucie własnej wartości,
– stres,
– wprowadzanie zmian.

W trakcie sesji razem namierzamy i ustalamy cele, z którymi będziemy pracowali. Na bieżąco sprawdzamy postępy, pojawiające się trudności i wątpliwości. Pracujemy nad kolejnymi efektami i poprawą samopoczucia.

Zapewniam:

– maksimum swojej uwagi w gabinecie, niezależnie od powodu konsultacji,
– stworzenie nieoceniającej, życzliwej i swobodnej atmosfery,
– swoje profesjonalne przygotowanie do każdej sesji.

Nad resztą będziemy pracowali

Na konsultacje zapraszam osoby w wieku 15+

Magdalena Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl