image

mgr Wiktoria Barwiak

Psycholog

PsychoSfera ul. Jana Pawła II 13 w Lublinie

Ukończyłam Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II na kierunku psychologia oraz studia podyplomowe w zakresie psychoonkologii. Aktualnie uczęszczam do Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii im. Profesora Jerzego Mellibrudy, w której 4-letnie szkolenie odbywa się w nurcie integracyjnym. Jestem uczestniczką studiów podyplomowych w zakresie przygotowania pedagogicznego oraz szkoleń o tematyce zaburzeń rozwojowych, lękowych, metod wsparcia zarówno osób dorosłych, jak i dzieci w radzeniu sobie z trudnościami, a także o tematyce psychoonkologicznej. Jestem również Trenerem Umiejętności Społecznych, wiedzę z tego zakresu wykorzystuję w pracy z dziećmi.
W codziennej pracy mam kontakt z dziećmi w wieku przedszkolnym, będącymi zarówno w normie rozwojowej, jak i posiadającymi trudności w aspekcie emocjonalnym, społecznym, poznawczym. Oprócz tego pracuję indywidualnie z nastolatkami oraz dorosłymi, którzy poszukują celu w życiu, pragną nauczyć się rozpoznawać i nazywać emocje własne i innych, zmagają się z zaburzeniami nastroju oraz zaburzeniami lękowymi.
W pracy podążam za potrzebami klientów, zwracam też szczególną uwagę na ich potencjał oraz rozwijam ich kompetencje emocjonalno-społeczne.

Olga Padała - ZnanyLekarz.pl