image

mgr Katarzyna Bukowska-Pietrzyk

Psycholog

PsychoSfera ul. Jana Pawła II w Lublinie

Jestem psychologiem, doradcą zawodowym oraz trenerem umiejętności interpersonalnych. Ukończyłam również Studium Menadżerskie.

Posiadam ponad 5 lat doświadczenia w pracy psychologicznej (w tym kliniczne), przeprowadziłam kilka tysięcy godzin wsparcia psychologicznego oraz coachingu kompetencyjnego i doradztwa zawodowego.

Pracuję z dziećmi (od 7 r. ż.), młodzieżą i ich rodzicami oraz osobami dorosłymi. Wspieram osoby w kryzysie, zmagające się z różnymi życiowymi trudnościami (m. in. nadmierny stres, trudności w radzeniu sobie z emocjami i wyrażaniu swoich potrzeb, niskie poczucie własnej wartości, obniżony nastrój). Towarzyszę i motywuję w drodze do odkrywania swojego potencjału i budowania zdrowej samooceny, pomagam wzmacniać kompetencje społeczne i wspieram w osiąganiu zamierzonych celów. Prowadzę poradnictwo i wsparcie psychologiczne, diagnozę psychologiczną oraz doradztwo edukacyjno-zawodowe.

W pracy terapeutycznej łączę elementy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), Terapii poznawczo-behawioralnej (CBT), Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT), Coachingu i Dialogu Motywującego. Mam świadomość, że nie ma prostych rozwiązań i sprawdzonych schematów, które pasowałyby do każdego klienta, dlatego w swojej pracy stawiam przede wszystkim na zindywidualizowane podejście. Wydobywam potencjał klienta, ponieważ jestem pewna, że każdy dysponuje zasobami i siłami niezbędnymi do zmiany, jednak na pewnym etapie może sobie jeszcze z tego nie zdawać sprawy.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT).

Poza pracą w gabinecie jestem aktywnym wykładowcą akademickim, uczę przyszłych psychologów i coachów.

Prywatnie: Moją największą pasją jest muzyka, która ładuje moje życiowe akumulatory. W wolnych chwilach zagłębiam się w świecie kryminałów. Kocham gotować, fascynuje mnie kuchnia włoska i azjatycka.

Olga Padała - ZnanyLekarz.pl