image

lek. Olga Padała

Psychiatra

PsychoSfera ul. Fryderyka Chopina 14 w Lublinie

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z psychiatrii. Pracuję z osobami dorosłymi oraz z młodzieżą. Uważam, że dobrostan psychiczny jest niezwykle ważny, dlatego podczas pracy z Pacjentem wskazuję wiele dróg i sposobów dbania o dobre samopoczucie. Z każdym człowiekiem staram się wypracować indywidualny plan działania, dostosowany do jego potrzeb i możliwości, nie ograniczający się wyłącznie do zlecenia leków.

Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów naukowych oraz doniesień zjazdowych z zakresu zdrowia psychicznego oraz zdrowia reprodukcyjnego. Uczestniczyłam w licznych stażach klinicznych, kursach i warsztatach organizowanych przez instytucje krajowe oraz zagraniczne, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Rosji, Danii oraz Gruzji.

Prywatnie jestem miłośniczką podróży. Interesuje się kulturą żydowską, modą, muzyką oraz makijażem. W wolnych chwilach nagrywam podkasty dotyczące zdrowia psychicznego, które można znaleźć na platformie YouTube oraz Spotify pod nazwą ,,Pani Psychiatrzyni”.

Olga Padała - ZnanyLekarz.pl
Specjaliści PsychoSfery

Formularz kontaktowy