image

mgr Agnieszka Warda-Burczyńska

PSYCHOLOG oraz specjalista ds. komunikacji i social media

Jestem psychologiem. Ukończyłam szkolenie z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), akredytowane przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Skoncentrowanych na Rozwiązaniach. Ukończyłam także specjalistyczne szkolenie z zakresu terapii uzależnień. Jestem coachem oraz trenerem kompetencji interpersonalnych.

W swojej pracy towarzyszę innym na różnych etapach ich drogi, wskazuję kierunek i dostarczam narzędzi, dzięki którym mogą oni samodzielnie dokonywać zmian w swoim życiu. Niezależnie od metod i poruszanej tematyki najważniejsze jest dla mnie zaufanie oraz budowanie motywacji i realizacja wspólnie wyznaczonych celów, która przekłada się na czerpanie z życia radości i satysfakcji przez osoby, z którymi pracuję. Swoją pracę opieram na założeniach TSR: Jeśli coś działa, rób tego więcej, jeśli coś nie działa, rób coś innego, jeśli coś się nie zepsuło – nie naprawiaj tego.

Jestem miłośniczką literatury oraz gier planszowych, które wykorzystuje w praktyce diagnostycznej i terapeutycznej, bowiem są one doskonałym narzędziem wspomagającym zarówno rozwój poznawczy jak i emocjonalny człowieka. W swojej pracy stosuję także elementy biblioterapii i bajkoterapii.

Agnieszka Warda-Burczyńska - ZnanyLekarz.pl
Specjaliści PsychoSfery

Formularz kontaktowy